Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w zakresie świadczenia kompleksowych usług telefonicznych firma Elcomtel została niezależnym operatorem telefonicznym.
Dzięki temu możemy zaoferować Państwu połączenia telefoniczne.
Zwracając uwagę na potrzeby naszych klientów, dla każdego z nich tworzymy odrębny cennik usług telefonicznych dopasowując koszty połączeń do struktury ruchu. Dzięki temu możemy zaproponować najtańsze połączenia tam gdzie generowany jest największy ruch telefoniczny i maksymalnie obniżyć koszty rachunków telefonicznych.
Jednocześnie korzystając z funkcji centrali telefonicznych, które mogą same wybierać połączenia realizowane po najniższych stawkach, doradzamy naszym klientom, które z istniejących na rynku ofert wybrać, aby zapłacić możliwie najniższe rachunki telefoniczne.
Za połączenia telefoniczne realizowane przez naszą firmę klienci nie płaca żadnego abonamentu. Jeżeli w danym miesiącu nie wykonywano połączeń za pomocą naszej sieci telefonicznej klient nie otrzymuje faktury. Nasi klienci płaca tylko za wykonywane połączenia, nie są obarczani dodatkowymi kosztami.