RYS HISTORYCZNY

Firma Elcomtel została utworzona w roku 1996. Głównym profilem działalności firmy było dostarczanie kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych dla firm i przedsiębiorstw, w oparciu o nowoczesne światowe rozwiązania.

W 1997 roku Firma Elcomtel została Autoryzowanym Partnerem Firmy SIEMENS w zakresie sprzętu telekomunikacyjnego.

W 1998 roku Firma Elcomtel rozszerzyła swój zakres działalności o usługi projektowo-inwestycyjne w zakresie budowy, aranżacji i wyposażenia nowych obiektów w sieci wewnętrzne oraz instalacji elektroenergetycznych i teletechnicznych.

W 1999 roku Firma Elcomtel, uzyskała koncesję na świadczenie usług telekomunikacyjnych i została partnerem Firmy Energis w zakresie świadczenia usług połączeń telefonicznych.

W 1999 roku Firma Elcomtel rozszerzyła swój zakres działalności o usługi budowlane, od sporządzania projektów, kosztorysów inwestorskich i powykonawczych, po nadzór budowlany i zastępstwo inwestycyjne w pełnym zakresie.

 

Postęp jaki dokonał się w ostatnich latach w zakresie sieci i usług teleinformatycznych oraz ewolucja świadomości inwestorów oczekujących wykonania zadania inwestycyjnego „pod klucz”, przekonała nas, że nasza oferta musi zapewnić klientowi kompleksową obsługę. Jednym z głównych naszych celów jest dostarczanie rozwiązań, sprzętu i usług na najwyższym poziomie.

Jesteśmy przekonani, że kompleksowość i fachowość obsługi, oraz stosowanie najlepszych wyrobów, w realizowanych przedsięwzięciach przekonają Państwa, że podjęcie współpracy z naszą firmą gwarantuje fachowe i terminowe wykonanie powierzonych nam zadań.